אודות GemDrives, משווקת מורשה של Synology בישראל

אנחנו ב-GemDrives עושים הכל כדי לוודא שאתם מקבלים את המיטב מהשרתים שאנחנו מציעים למכירה. Synology מכירים אותנו ויודעים את זה. יש לנו קו תמיכה ישיר איתם, כך שאף שאלה שלכם לא תתקיל אותנו ונוכל לתת לכם תשובה ודאית תוך זמן קצר.

GemDrives Synology Approved reseller partner award 2021 Synology Official Partner - GemDrives

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם היבואן הרשמי בישראל בנדא מגנטיק בע״מ, ו-Synology בחו״ל.

ב-2021 קיבלנו מהם את תעודת תקן למשווק מורשה של המוצרים שלהם בישראל. אנחנו שמחים שזכינו לייצג אותם באופן רשמי כאן בישראל, ונמשיך לתת לכם את השירות הטוב ביותר למוצרים המדהימים של Synology.

שרתי NAS, זכרונות ואל פסק

בין אם אתם מחפשים להקים שרת NAS עבור בית פרטי לצרכי מדיה וגיבוי, ובין אם אתם מחפשים פתרון גיבוי רשתי לעסק עם כמות רבה של מידע, אנחנו נדע להתאים לכם את השרת עם הכוננים הנכונים והאל פסק המתאים כדי שאתם תוכלו לישון בראש שקט.

כשאתם קונים מאיתנו שרת ואל פסק, האל פסק יאפשר לשרת לעבוד 24/7 גם בעת הפסקת חשמל, ובמידה ויש תקלה באל פסק - טכנאי יגיע אל בית העסק שלכם לתקן או להחליף את המכשיר (רק תעדכנו אותנו על התקלה).

אנחנו יודעים להתאים את כל הפונקציות של שרתי ה-NAS של Synology והיכולות של מכשירי האל פסק של Eaton או Advice, כך שתקבלו אימייל עם כל נפילה של החשמל, או על פעולות מסוימות שחשוב לכם להתעדכן לגביהם בשרת.

כל שרתי ה-NAS של Synology מסדרת הפלוס מגיעים עם 3 שנות אחריות יבואן רשמי, וסדרת ה-xs עם הביצועים המוגברים מגיעה עם 5 שנות אחריות.

ניתן להרחיב את שרתי ה-NAS עם זכרונות RAM מקוריים של Synology

 

יש לכם שאלות נוספות?

אל תהססו ליצור איתנו קשר בצ׳אט שבאתר, במייל info@gemdrives.co.il, ב-Whatsapp, או בטלפון 077-804-00-66

 

שתהיה שנה מוצלחת, בטוחה ומגובה.

אוהבים, GemDrives.

השאר תגובה

שים לב, התגובות ייבדקו קודם לפני פרסומן