איך לנצל את המיטב ממכשיר ה-Synology שלך

אם קראתם את המאמרים הקודמים שלנו, אתם כבר יודעים מה היתרון לגבות בשרת אחסון עם כונן יתיר.

אבל שרתי האחסון של Synology מספקים הרבה מעבר לגיבוי. 

העלאת ושליחת קבצים

עם השרת הפרטי שלכם אתם יכולים לנהל את הקבצים שלכם בתוכנה שרצה ישירות על השרת שלכם ומוצגת עבורכם בדפדפן האינטרנט. ובדיוק כמו ״המחשב שלי״ אתם יכולים להזיז את הקבצים, ליצור תיקיות ועוד.

בגלל שה-NAS הוא שרת שמחובר לרשת לכל קובץ יש קישור שניתן לשתף, בדיוק כמו שאתם רגילים מעבודה עם Dropbox או Google Drive.

רק שבמקום 2GB שאתם מקבלים בעננים האלו, יש לכם שרת משלכם עם אופציה לאחסון של 80 טרה-בייט, החלפת כוננים ו/או הרחבה.

עוד מידע על יכולות שיתוף הקבצים של Synology

Snapshots נגד כופר

בעידן המידע, ובייחוד בעשור הנוכחי אנחנו עדים למתקפות כופר רבות על תאגידים גדולים, וגם הצרכן הפרטי שגולש ברשת, עשוי להיות מותקף.

כאשר האקר משתיל וירוס כופר על המחשב שלך, תוך זמן קצר כל הקבצים במחשב יהפכו למוצפנים כך שרק הסיסמה שאותה יספק ההאקר בעת התשלום - תוכל לאפשר גישה מחדש לקבצים. כל אדם כיום מאחסן במחשב שלו המון מידע חשוב, גיבויים, תמונות ועוד - וביום אחד בהיר, עשוי להיות חשוף להוצאה כלכלית גדולה ולא צפויה, כי אין ברירה.

גיבוי למכשירי Synology מאפשר לא רק הגנה מפני קריסת כוננים, אלא גם מפני כופר!

עם פונקציית ה-Snapshots ניתן ״להקליט״ מצב נוכחי של המערכת כל יום, ובעת מתקפת כופר שכזו, פשוט משחזרים אחורה את המערכת להקלטה האחרונה. יום אחד של רגרסיה לעסק זה גם נזק גדול מדי? Synology מאפשרים הקלטה של Snapshot שכזה בכל 15 דקות, והקלטה של מעל 20,000 Snapshots על המערכת.

מרכז מדיה

כאשר אתם מגבים את הקבצים שלכם לשרת של Synology, ניתן לגשת אליהם בעזרת דפדפן בכל מחשב, לשתף אותם ולאפשר לאנשים להוריד את הקבצים היישר מהשרת שלכם.

אפליקציה נהדרת שניתן להוריד לטלוויזיות חכמות, לסמארטפון או לטאבלט היא DS Video, שמהווה פלטפורמת מדיה אישית, בדיוק כמו נטפליקס, רק עם הסרטים שיש בארכיון שלכם.

בנוסף לוידאו, ניתן להזרים אודיו ולהתחבר עם ספריית הסאונד שלכם ל-Alexa של Amazon, או לרכב עם מערכת מולטימדיה Carplay או Android Auto.

אבטחה

למכשירי Synology יש אנטי וירוס איכותי ומתעדכן באופן אוטומטי, כל גישה למכשיר או לקבצים מתבצעת באמצעות סיסמה, ויש אופציות מתקדמות להצפנת המידע שלכם אם ברצונכם להשיג רמת אבטחה גבוהה עבור עסק.

כמובן כל אלה בנוסף לפונקציית ה-Snapshot שציינו קודם.

צ׳אט לעסק

עם תוכנת Synology Chat אתם יכולים לנהל רשת פנים-עסקית לשיחות רלוונטיות בפלטפורמה נוחה שתומכת באמוג׳ים, האשטגים, הטמעת מסמכים, תיוגים ועוד.

Synology Chat - תקשורת פנים עסקית על גבי שרת אחסון פרטי

ניהול הגיבוי ב-Microsoft 365 ו-Google

 עם Active Backup for Business, אתם יכולים לנהל את הגיבויים שלכם בצורה נוחה ומיטבית, עם אופציה לקישור ישיר לענן נוסף כדי ליצור עותק של השרת שלכם, למקרה של שריפה, גניבה פיזית או כל מקרה אחר.

בשרתים החדשים של Synology ישנה התממשקות נהדרת בעזרת אפליקציות ייעודיות ל-Microsoft 365 או Google G-Suite (כיום Google Workspace)

עם האפליקציה Active Backup for Microsoft 365 או Active Backup for G Suite ניתן לסנכרן את השרת שלכם עם חשבון ה-Google או ה-Microsoft שלכם באופן קל ופשוט.

קישורים מומלצים

פתיחת קופסה +Synology DS920 והסבר - מה זה NAS

מדריכים של 40-50 דק׳ ביוטיוב בערוץ של Synology על כל תכונות המכשיראנחנו ב-GemDrives נשמח לעזור לך לבחור את השרת המתאים עבורך, ולספק לך הנחה במידה ותחליט/י לרכוש אצלנו שרת+כוננים.

אל תהססו ליצור איתנו קשר בצ׳אט שבאתר, במייל info@gemdrives.co.il, ב-Whatsapp, או בטלפון 077-804-00-66

השאר תגובה

שים לב, התגובות ייבדקו קודם לפני פרסומן